Uitgelicht: rol van de manager
Wij hebben een speciale pagina op onze website waar managers en bestuurders alle informatie kunnen vinden die ze nodig hebben om hun afdeling of organisatie digivaardig te maken.
lees meerWij hebben een speciale pagina op onze website waar managers en bestuurders alle informatie kunnen vinden die ze nodig hebben om hun afdeling of organisatie digivaardig te maken.
lees meerMedio 2020 startte GGZ Breburg met een project Digitale vaardigheden. Manager ICT Danny Bakx deelt haar ervaringen en tips.
lees meerHet is belangrijk dat zorgprofessionals al tijdens hun opleiding goed worden voorbereid op de digitale aspecten van het werken in de zorg. De coalitie Digivaardig in de zorg ondersteunt docenten daarbij, onder andere met de subwebsite voor docenten.
lees meerVan 15 mei tot 15 juni besteedt Veilig internetten aandacht aan het thema Veilig thuiswerken. Ze deden onderzoek naar hoe veilig Nederland thuiswerkt en delen tips en informatie.
lees meerHet wetsvoorstel elektronische gegevensuitwisseling is door de minister van Medische Zorg en Sport, Tamara van Ark, ingediend in de ministerraad en aangenomen. Deze wet maakt het verplicht voor zorgverleners om in de toekomst gegevens elektronisch uit te wisselen.
lees meerMet een Google-account is veel mogelijk, bijvoorbeeld mailen via Gmail. Maar wist je ook dat je al je documenten handig in de cloud kan opslaan via Google Drive?
lees meerMet deze nieuwe gratis online cursus kunnen zorgprofessionals kennismaken met AI. Het laat door middel van veel voorbeelden zien wat AI voor de zorg kan betekenen.
lees meerWist je dat wij een pagina hebben op onze website speciaal voor digicoaches? Hier vind je handige tips en tools voor het digivaardiger maken van je coachees.
lees meerVerpleegkundige Inge Verhagen werkte zich al een slag in de rondte bij verpleegorganisatie Thebe. In de nachtdiensten zet ze zich in als verpleegkundige en daarnaast doet ze mee aan het verbeterprogramma Greenbelt. Toch kon daar nog wel een rol bij, want sinds twee maanden werkt Inge nu ook als digicoach.
lees meerBeschikt de zorgprofessional huisartsenzorg over de benodigde digitale vaardigheden voor het werk? Doe mee met het landelijke onderzoek!
lees meer